Tag : izbor za pesna na detska evrovizija

Фестивали

Мила Москов ќе ја претставува Македонија на “Детска евровизија” (Видео)

Filip
На овогодинешниот “Детски избор за песна на Евровизија” кој ќе се одржи на 24-ти ноември...