Tag : iznenaduvanje

Музика на кирилица

Познатиот хит од Тоше „Место на злосторот“ со емотивна изведба на Ристе Ристески

Muzika24
Победникот на најгледаното регионално музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ и ексклузивец на продукцијата „Гранд“, Ристе...
Магазин

Новак Ѓоковиќ ја запеа “Македонско девојче” во чест на сите фанови од Македонија (Видео)

Ivan
Српскиот тенисер и светски тенисер број еден, Новак Ѓоковиќ, приреди изненадување за неговите фанови особено...
Во прв ред

50 години кариера на Јосипа Лисац – гала концерт во новата концертна сала на МФ

Muzika24
Уште едно големо изненадување од Авалон продукција. Тие со огромно задоволство ви ја најавуваат една...
Covers

Младиот пејач Христијан Пецев со песна го честиташе роденденот на својата девојка (Видео)

Muzika24
Младиот талентиран пејач, Христијан Пецев одлучи да и подготви несекојдневно изненадување на својата сакана Лора...