Tag : izvinuvanje

Музика на кирилица

Андреа заминала на Евровизија да ужива и да дели страст (Видео)

Muzika24
Најверојатно не свесна што и како направила, сакајќи да се извини на македонската јавност, македонската...
Музика на кирилица

Намерно или не: Тамара Тодевска вчера вечер заборави дел од македонската химна (Фото + Видео)

Muzika24
Вчера вечер Тамара Тодевска која што присуствуваше на прославата на Денот на независноста на Соединетите...
Музика на кирилица

По вчерашниот текст на Музика24, денес реакција на пејачот Стефан Миткоски

Muzika24
По објавување на вчерашниот текст ЕКСКЛУЗИВНО: СКАНДАЛ НА ПРОМОЦИЈАТА НА НОВАТА ПЕСНА “КАЛДРМА” НА СТЕФАН...
Музика на кирилица

Јавно извинување до “Вечер” и новинарката Александра Тимковска

Muzika24
Музичкиот портал Музика24 јавно се извинува на забавната редакција на дневното списание “Вечер”, како и...
Музика на кирилица

Јоце Панов со извинување го одложува настапот во “Квин Клуб”

Muzika24
Поради оперативниот зафат на коленото, Јоце Панов нема да може да ја забавува скопската публика...