Tag : joce panov

Премиера

Со видео спот Јоце Панов ја промовираше најновата песна „Погрешна“ (Видео)

Muzika24
Под закрила на Гранд продукција, нашиот познат македонски поп пејач Јоце Панов ја промовираше неговата...
Фестивали

Со победа на Мишко Крстевски, заврши 36-то издание на “Фолк Фест Валандово” (Фото)

Muzika24
Како и секоја година, така и оваа, традиционално по 36-ти пат се одржа најпознатиот и...
Фестивали

„Фолк фест Валандово” годинава со богата музичка програма (Фото)

Muzika24
Како што дознава музичкиот портал Музика24 од нашите соработници во општина Валандово, на големо се...
Премиера

Егзотично, интересно и искрено – Јоце Панов го промовираше видео спотот за старо-новата “Со недели сум сам” (Видео)

Muzika24
“Со недели сум сам” е насловот на старо-новата песна на нашиот познат македонски поп пејач...
Музика на кирилица

Јоце Панов со нова професија, се вработил како професор по музика

Muzika24
Кризата на естрадата по сè изгледа се продлабочува со коронавирусот, па многумина од пејачите не...