Tag : josif ristovski

Премиера

„Сите светла“ е најновиот музички проект на Лара Иванова во дует со Јосиф Ристовски (Видео)

Muzika24
Лара Иванова и Јосиф Ристовски го објавија нивниот прв дует „Сите светла”. Станува збор за...
Премиера

Со одличен видео спот Јосиф ја промовираше новата песна “Берета” (Видео)

Muzika24
Јосиф Ристовски, еден од ексклузивците на популарната “Урбан Рекордс”, на официјалниот YouTube канал на продуцентската...