Tag : junior eurovision

Фестивали

Ексклузивно: МРТ го откажа учеството на Детска Евровизија 2020 (Фото)

Filip
Македонската радио телевизија ја извести Европската радиодифузна унија (ЕБУ) дека го откажува учеството во Детскиот...