Tag : justin bieber

World Music

ЦЕНЗУРА: Кина ги отстрани Џастин Бибер и Лејди Гага од специјалната епизода на „Friends“

Filip
Кинеските власти одлучија да не го емитуваат дуетот „Smelly Cat“ на Лејди Гага со Лиза...
World Music

Џастин Бибер и Хејли „собраа“ 3 милиони лајкови за новогодишната фотографија (Фото)

Muzika24
Џастин Бибер и неговата сопруга Хејли речиси секојдневно објавуваат заеднички фотографии и зборуваат за својата...