Tag : justin timberlake

Балканленд

Во сабота на Евросонг Џастин Тимберлејк ќе ја промовира својата нова песна

Muzika24
Светската ѕвезда Џастин Тимберлејк премиерно ќе ја изведе својата нова песна за време на финалето...
Музика на кирилица

Кој е поголем плагијатор Виктор Апостоловски или Џастин Тимберлејк?!

Muzika24
Со денови читаме и слушаме како некој познат светски пејач позајмил, украл или искористил песна...