Tag : justin

World Music

После шест години постоење, Бибер изненадува со нов аплаг на YouTube каналот (Фото+Видео)

Muzika24
Верувале или не, мега светскиот и сега познат Џастин Бибер својата неприкосновена слава ја доби...