Tag : kanal5

Премиера

“Не ви треба ни Ковид пасош, ниту ПЦР тест, само фотеља“: Во недела пандемиско издание на Златна БубаМара на популарноста

muzika 24
Во недела, со почеток од 20 часот, на Канал 5 ќе се емитува пандемиското издание...