Tag : katy perry

World Music

Кејти Пери покажа колку е прекрасна една жена кога е во подмината бременост (Фото+Видео)

Muzika24
Неодамна американската пејачка Кејти Пери го објави спотот за својата нова песна “Daisies”. Како што...