Tag : kavgi

Музика на кирилица

Зуица Лазова непожелна на свадбата кај помалата ќерка на Наум (Фото)

Muzika24
Деновиве кога е домашниот шоу бизнис во прашање, топ тема е свадбата на помалата ќерка...
Балканленд

Марија Шерифовиќ си заминува од „Sвездите на Гранд“ по кавгата со Карлеуша – оваа пејачка ќе ја замени?

muzika 24
По скандалот што се случи во „Sвездите на Гранд“ поради Вања Кнежевиќ, која беше дисквалификувана,...