Tag : kazni

Балканленд

Извршители тропнаа на вратата на фолк пејачката Гоца Божиновска, која е сумата која таа ја должи?!

Muzika24
Фолкерка Гоца Божиновска се придржуваше до сите пропишани мерки за време на пандемијата од коронавирусот,...
Балканленд

Поради “Макфест” се делеа казни и откази во МТВ

Muzika24
По бурнатата реакција од страна на организаторите, изведувачите и јавноста, Македонската телевизија по деталните испитувања...