Tag : kelly clarkson

World Music

Два и пол месеци пред празниците, Ариана Гранде и Кели Кларксон објавија новогодишна песна (Видео)

Filip
Иако до крајот на годината има уште скоро два и пол месеци, празниците изминатиов период...