Tag : kerber

Премиера

„Кербер“ со нова песна го започнаa одбележувањето на 40-годишниот јубилеј (Видео)

Filip
Во јубилејната 40-та година, рок групата „Кербер“ премиерно го претстави новиот спот за песната „Бестрага...