Tag : kic bitola

Фестивали

Утре започнува првото издание на Фестивалот на староградска музика „Ех, таа серенада” во Битола

Filip
Утрово во Свечената сала на Офицерски дом – КИЦ Битола, беше оддржана прес конференција по...