Tag : kim karsashian

Магазин

Марија Шерифовиќ ја замоли Ким Кардашијан да ги избрише Твитер и Инстаграм (Фото)

Muzika24
Поп пејачката Марија Шерифовиќ објави допишување со американската старлета Ким Кардашијан. Шерифовиќ е позната дека нема...