Tag : kokolo

Балканленд

Погледнете: Каде се наоѓа македонката од познатата екс-ју група “Магазин” (Фото)

Muzika24
На почетокот на осумдесетите, на југословенската музичка сцена жареше групата “Магазин” и сите ја препознаваа...