Tag : kolabiranje

World Music

Џастин Бибер ве поздравува со полугола слика од болница (Фото)

Muzika24
Тинејџерската ѕвезда Џастин Бибер неодамна заврши во болница, бидејќи колабираше на својот настап во Лондон,...