Tag : kombank dvorana

Музика на кирилица

Калиопи ќе одржи концерт во “Комбанк арена” во Белград

Filip
Македонската поп-дива Калиопи продолжува со својата турнеја низ регионот. После неодамна најавената турнеја низ БиХ,...