Tag : kotur

Во прв ред

Со концертна промоција составот „Строг пост“ ќе го промовира својот деби албум

Muzika24
Како што дознава музичкиот портал Музика24, македонскиот музички состав „Строг пост“ во вторник (26-ти декември)...