Tag : kredit

Музика на кирилица

СКАНДАЛ: Фирмата на Џамбазов земала неповратен кредит од Еуростандард банка

Filip
“Фирмата ДООЕЛ “Брачна игра”, во сопственост и управување на познатиот шоумен Игор Џамбазов, е една...
Балканленд

Тони Цетински подигна кредит за настап на фестивал (Видео)

Filip
Познатиот хрватски пејач Тони Цетински годинава заедно со Кики Рахимовски ќе настапи на фестивалот „Дора“,...