Tag : kristijan gabrovski

Премиера

Промовирана уште една необјавена песна на Влатко Илиевски (Видео)

Filip
На иницијатива на Драган Илиевски – Вршац, татко на македонската поп-ѕвезда Влатко Илиевски, промовирана е...
Музика на кирилица

Кристина Арнаудов по подолго време промовираше нова песна

Filip
Македонската пејачка Кристина Арнаудова ја објави својата нова песна насловена “Љубена”. Текстот е на Арнаудова,...