Tag : kristina kovac

Балканленд

Полуфиналистите на “X Factor Adria” направија спектакл за паметење (Фото)

Muzika24
Во празнична атмосфера во трговскиот центар “Делта Сити”, направија вистински спектакл за паметење за сите...
Балканленд

Фифи и Даниел се македонските полуфиналисти во “X Factor Adria” (Фото)

Muzika24
Македонија со двајца претставници во полуфиналето на “X Factor Adria”. Заврши втората елиминациона емисија на регионалното...