Tag : kroacia rekords

Премиера

Објавен првиот сингл од новиот албум на Влатко Стефановски (Видео)

Filip
Влатко Стефановски и Кроација рекордс денеска ја промовираа „Огледало”, првата песна од новиот албум на Стефановски....
Музика на кирилица

Најголемите хитови на “Љубојна” во издание на “Кроација рекордс”

Muzika24
Македонскиот етно-состав “Љубојна” деновиве под етикета на водечката дискографска куќа во регионот, “Кроација рекордс” ја...