Tag : ksenija pajcin

Балканленд

Експлозии, убиства, страшни сообраќајни несреќи ги однесоа животите на естрадните уметници, со песните не веселеа, а со заминувањето не завија во црно

Muzika24
Тажните судбини во никој случај не ја фрлија својата сенка или заборав и многумина се...