Tag : kukja

Балканленд

Прочитајте: Која ја предомисли пејачката Снежана Ѓуришиќ да не ја продава куќата после смртта на сопругот (Фото)

Muzika24
Познатата српска фолк пејачка Снежана Ѓуришиќ,  стана вдовица пред седум години и оттогаш планира да...