Tag : lepa lukic

Балканленд

Поранешниот сопруг се закануваше дека ќе ме убие мене и себеси потресна исповед на пејачката: “Ме фати за врат и ме турна”

Muzika24
Пејачката Лепа Лукиќ во шокантно признание откри дека сè уште го носи презимето на нејзиниот...