Tag : lesen udar

Музика на кирилица

Наскоро – нов македонски хип-хоп видео спот на македонската музичка сцена (Фото)

Muzika24
Овој музички проект претставува прва соработка помеѓу BMA Brothers продукција и Игор Минарков, односно момчето...
Музика на кирилица

Дали е ова најзгодниот рапер во Македонија?! Погледнете!

Muzika24
Специјализираниот македонски музички портал Музика24 дојде до ексклузивна фотографија (селфи) која што досега никаде не...
Имам нешто да те прашам

Интервју на Музика24: Лесен Удар – 7 години скршеното огледало се склопи

Muzika24
После големиот хит “Сафирски прстен” по кој е препознатлив бендот “Лесен Удар”, а како што...