Tag : leten odmor

Магазин

Погледнете која македонска поп пејачка ужива на италијанските плажи (Фото)

Muzika24
Познатата македонска поп пејачка Кристина Арнаудова заедно со својот сопруг Александар и синчето Максим уживаат...
Музика на кирилица

Елена Велевска разочарана од Грција, се враќа во својот Охрид

Muzika24
Како што пишува дневното списание Вест, фолк пејачката Елена Велевска која заминала на одмор во...