Tag : libero band

Имам нешто да те прашам

Иван Јованов – Либеро Бенд: 2023-та можам да ја ставам во фолдерот “успешни години” (Фото+Видео)

Muzika24
Тој и неговиот бенд се најбарани во Македонија. Велат нивните забави се неповторливи и незаборавни....