Tag : lila filipovska

Музика на кирилица

Ексклузивно: Се шушка, Лила и Филип Пешевски снимаат дует?!

Muzika24
Како што дознава музичкиот портал Музика24, младиот, симпатичен, секогаш насмеан и згоден македонски поп пејач...