Tag : lokacii

Премиера

“Спарта” емотивно парче кое со секое слушање одново се доживува – Џејла Рамовиќ го промовираше најновиот балкански хит (Фото+Видео)

Muzika24
За само два дена од промовирањето на видео спотот за најновата песна “Спарта”, на официјалниот...