Tag : lokalen muzicki predizvik

Музика на кирилица

Шилегов ги повика Шеќеринска, Петров и Макрадули да учествуваат во #ЛокаленМузичкиПредизвик

Filip
Градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов, сподели вчера на социјалните мрежи дека од Тони Зен...