Tag : lom

Во прв ред

Турнејата “Лом” на Сека Алексиќ ги воодушеви фановите во Македонија

Muzika24
Фолк пеачката Сека Алексиќ изминатиот викенд имаше два концерти во Македонија и тоа петокот во...