Tag : lora turundzieva

Covers

Младиот пејач Христијан Пецев со песна го честиташе роденденот на својата девојка (Видео)

Muzika24
Младиот талентиран пејач, Христијан Пецев одлучи да и подготви несекојдневно изненадување на својата сакана Лора...