Tag : MAC 2020

Балканленд

Нина Бадриќ објави нова хит балада и го најави настапот на MAC (Видео)

Filip
Долгоочекуваниот список на регионални ѕвезди кои ќе настапат на MAC церемонијата во белградската Штарк Арена...