Tag : magazin

Магазин

Тоше Зафиров во „Бомбакис поткаст“: Бев спремен да примам куршум за Груевски (Видео)

Muzika24
Во новата епизода во „Бомбакис поткаст“ вчера вечер гостуваше спортскиот психолог Тоше Зафиров. Тој себеси...
Магазин

Спасен Силјановски искрен во втората епизода на „Бомбакис подкастот“: Ме уапсија во Сомбор (Видео)

Muzika24
Секоја недела со почеток во 21 часот на YouTube каналот ма Бомбакис стартува новата трета...
Магазин

Денес сите во 21 часот на YouTube каналот на Бомбакис – стартува третата сезона од „Bombakis Podcast”

Muzika24
Денес 4-ти февруари, со почеток во 21 часот стартува долго најавуваниот и очекуван подкаст на...
Магазин

Драгана Спасовска: Џабе внатрешна убавина кај жената ако пушти брк и има 200 кила (Видео)

Muzika24
Стана ли женската убавина најважниот критериум кога е во прашање квалитетот на жената како личност?...