Tag : majka

Балканленд

Една недела по мајката, од коронавирус почина и таткото на Сергеј Четковиќ

Filip
Познатиот пејач Сергеј Четковиќ го минува веројатно најтешкиот период во животот. Минатата недела од последиците...
Балканленд

Од коронавирус почина мајката на Сергеј Четковиќ: Погребана вчера на неговиот роденден

Filip
Познатиот пејач Сергеј Четковиќ го минува веројатно најтешкиот период во животот. Имено, како што пренесоа...