Tag : makedonski film

Културо

„Домаќинство за почетници“ на Горан Столевски го отвори 44. Издание на ИФФК „Браќа Манаки“

Muzika24
Филмот „Домаќинство за почетници“, по сценарио и во режија на Горан Столевски, а во продукција...