Tag : makedonski virtuoz

Музика на кирилица

Влатко Стефановски во друштво на принцот Чарлс во Скопје (Фото)

Muzika24
Македонската гордост, виртуозот на гитара, Влатко Стефановски деновиве на својот Инстаграм профил сподели фотографии со...