Tag : maluma

World Music

Обожавателка го грабнала славниот пејач за машкоста, неговата реакција е хит (Видео)

Muzika24
Познатиот пејач минатиот викенд гостувал во Монтвил, Австралија, а пред концертот го пречекала група обожаватели....