Tag : mandolinski orkestar skopje

Во прв ред

Вечерва во МОБ, Концерт на мандолинскиот оркестар „Скопје“ (Фото)

Muzika24
Мандолинскиот оркестар „Скопје“ вечерва со почеток од 19 часот во Македонската опера и балет ќе...