Tag : manikenka

Имам нешто да те прашам

Кристина Поптрпева: 2024-та нека биде година на искуства и успеси што ќе ги исполнат вашите денови со радост и задоволство (Фото+Видео)

Muzika24
Освен познати музички имиња, пејачи и пејачки, спортисти… во овогодинешниот новогодишен серијал на интервјуа на...
Балканленд

Водителката на “Пивофест 2015” Маријана Станојковска, без гакички на сцената (Фото)

Muzika24
Девојката која што речиси нема некој што не ја знае, позната маникенка, водителка на многу...
24 Ексклузивно

Ексклузивно: Жената на која Бора Чорба ја посвети “Остани џубре до краја”

Muzika24
Една од најубавите српски манекенки во седумдесеттите години Биљана Невајда Шевиќ веќе со години живее...