Tag : manos stavridis

Имам нешто да те прашам

Интервју на Музика24: Згодниот претставник од Грција победник на “Еврофест 2015”

Muzika24
Со песната “Ta oneira mou” грчкиот преставник Манос Ставридис победи на овогодинешното 19-то издание на...