Tag : marija mirkovic

Балканленд

Новото видео на Марија Мирковиќ снимено во егзотичната Шпанија (Видео)

Muzika24
Кантавторката Марија Мирковиќ, која на домашната јавност ѝ е позната како некогашна членка на составот...
Балканленд

„Презирем самоќу” нов сингл и видео спот на младата Марија Мирковиќ (ex Frajle)

Muzika24
Со секоја нова песна, откако ја стартуваше соло кариерата, кантавторката Марија Мирковиќ (екс Фрајле) потврдува...