Tag : marijana stanojkovska

Фестивали

Со познати балкански музички имиња “Охрид фест” ќе го прослави 30 годишниот јубилеј (Фото)

Muzika24
Како што не информираат од организациониот тим на овој познат интернационален музички фестивал, подготовките за...
Балканленд

Пивофест 2015: Не се потребни зборови, доволно се само фотографии

Muzika24
Екипата на специјализираниот македонски музички портал Музика24 смета дека секој коментар би бил премал. Како...
Балканленд

Водителката на “Пивофест 2015” Маријана Станојковска, без гакички на сцената (Фото)

Muzika24
Девојката која што речиси нема некој што не ја знае, позната маникенка, водителка на многу...