Tag : massimo savic

Во прв ред

Концерти исполнети со многу емоции, љубов, страст и “чудна” поврзаност со одушевената публика (Видео)

Muzika24
Изминативе неколку дена во Скопје се случува концертно уживање, уживање во вистинска смисла на зборот,...
24 Ексклузивно

Ексклузивно: Масимо Савиќ со нов албум напролет (Видео)

Muzika24
Како што дознава Специјализираниот македонски музички портал Музика24, познатиот балкански пејач Масимо Савиќ кој веќе...