Tag : mavrovo

Музика на кирилица

Пајак со љубовна балада за денот на вљубените (Фото+Видео)

Muzika24
После големиот хит “Бебе” која беше последното баладично издание од младиот и талентиран пејач, Пајак...
Музика на кирилица

Влатко Алексовски сними македонска верзија на познатата “Шушана” (Видео)

Muzika24
Пред една недела фолк пејачот Влатко Алексовски сними спот на песната “Сузана” во продукција на...
Музика на кирилица

Лозано сними спот за “Ако не сум тој” (Видео)

Muzika24
Ексклузивецот на План Б продукција и наш овогодинешен претставник на Евровизија, Влатко Лозаноски- Лозано деновиве...