Tag : mentor

Балканленд

Шерифовиќ вети дека ќе се обрати поради дисквалификација на нејзината кандидатка Вања, па го избриша постот и замолче

Muzika24
Музичкото шоу „Sвездите на Гранд“ беше главна тема во јавноста претходните неколку дена, а гледачите...
Во прв ред

Започна “Krusevo Workshop 2017” (Фото)

Muzika24
Како и секоја година, традиционално и оваа трета по ред стартуваше бесплатната музичка работилница “Krusevo...